SPORT

NOVI BODOVI

Rukometaši Karlovca u pretposljednjem kolu 1. HRL Jug na gostovanju svladali Hrvatski Dragovoljac sa 28:23

Rukometaši Karlovca u pretposljednjem kolu 1. HRL Jug svladali su na gostovanju u Dugom Ratu momčad Hrvatskog dragovoljca sa 28:23. Čvrsta i izrazito domaćinska momčad Hrvatskog dragovoljca bila je tvrd orah veći dio susreta, na poluvremenu je bilo 11:10 za Karlovac, a praktički gol za gol se igralo sve do 51. minute i rezultata 21:20 za naše rukometaše. Tada Karlovčani postižu tri uzastopna pogotka i konačno lome otpor domaćih.

Za Karlovac su nastupili: Horvat, Domagoj Smojver 3, Capan 1, Janjanin, Bosiljevac, Baršić 1, Bačić 9, Hrvojević, Mrljak 5, Crnković, Magdić 1, Rukavina 1, Domjančić (5 obrana), Dominik Smojver 7 i Glumac (5 obrana).

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Sljedećeg vikenda na rasporedu je posljednje kolo prvenstva, a Karlovac će na svom parketu u ŠSD Mladost ugostili splitsku momčad Balić&Metličić.