STARTALE PORAZOM

Sezonu počele i rukometašice - unatoč sjajnom danu vratarke Keča poražene u Zaprešiću 20:18

Počela je i nova sezona u Drugoj rukometnoj ligi Zapad za žene, a karlovačke rukometašice imale su dobru priliku otvoriti je pobjedom u gostima, ali na kraju se u Karlovac ipak vraćaju praznih ruku.

Na gostovanju u Zaprešiću nakon prvih 30 minuta bilo je 10:10, a u drugi dio puno bolje ušle su Karlovčanke koje su u 46. minuti vodile sa 15:12. No, domaće su sa tri pogotka izjednačile, a nakon perioda izjednačene igre, rukometašice ŠR Karlovac u 56. minuti povele su sa 18:17, ali bio je to njihov posljednji pogodak na utakmici, dok su Zaprešićanke postigle tri i u konačnici slavile sa 20:18.

Igrale su: Keča (19 obrana!), Bačić 5, Stepić 1, Kusanić 5(2), Blašković, Bekić, Kučinić 4, Devčić, Perković, Ištvanić, Razumić, Skočibušić, Rajčić i Čović 3.

U sljedećem kolu karlovačke rukometašice na svom parketu dočekuju ekipu Murvice.