SPORT

BRONCA OKO VRATA

Hela Rakamarić iz AK Karlovca brončana na prvenstvu Hrvatske u cestovnom trčanju održanom u Šibeniku

Nekoliko vrlo dobrih plasmana ostvarili su atletičari i atletičarke Atletskog kluba Karlovac na prvenstvu Hrvatske u cestovnom trčanju održanom u Šibeniku, u okviru tradicionalnih utrka "Šibenskih deset" i "Draženova četvorka".

Do odličja je stigla Hela Rakamarić u konkurenciji kadetkinja. Kadetkinje su trčale na 3 kilometra, a Rakamarić je u konkurenciji 17 mladih atletičarki osvojila odlično treće mjesto s vremenom 10:45. Ispred nje su bile samo dvije Riječanke - Sandra Žilić i Elena Ban. Malo je nedostajalo da AK Karlovac dođe do odličja i u muškoj kadetskoj konkurenciji, no Matko Belčić završio je na vrlo dobrom četvrtom mjestu.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

U seniorskoj utrci Tomislav Novosel zauzeo je vrlo dobro peto mjesto u konkurenciji 70 atletičara, Bruno Belčić bio je solidan 16., a Lovro Kasunić 28. Zajedno su kao ekipa zauzeli i peto mjesto u ekipnom poretku. Kod djevojaka nastupila je samo Helana Valentić i zauzela dobro šesto mjesto u konkurenciji 39 atletičarki.

(foto: Facebook)