USPJEŠNO IZDANJE

Završilo prvo izdanje Kozjača Trail lige - nakon pet kola najuspješniji trkači su Josip Domjančić i Renata Kožar

Petim kolom završilo je uspješno prvo izdanje Trail lige Kozjača u organizaciji Atletskog kluba RaN 047. Utrka je bila duga 7.2 km i prolazila je najljepšim dijelovima šume što je bio i jedan od ciljeva lige – upoznati trkače sa našim plućima grada. Kroz pet kola koliko je liga imala privukla ukupno 66 trkača što je odlična brojka i može se reći da je ova liga imala zaista uspjeha u promoviranju kako trčanja tako i same Kozjače.

U muškoj i ukupnoj konkurenciji najuspješniji sudionik lige bio je Josip Domjančić, drugo mjesto osvojio je Velimir Conjar, a treće Antun Matijašić, dok je kod žena najbolja bila Renata Kožar, ispred Željke Cunić Milošević i Darinke Vučković.

Organizatori se zahvaljuju i pokrovitelju (Hrvatske šume d.o.o.) te donatorima (SA Gradnja lines, Heineken i Teramix) te pomagačima (AB Software) lige.