ODLIČAN NASTUP

Najmlađim karlovačkim karatistima čak šest zlata i ukupno 15 medalja na prvenstvu Hrvatske u Jastrebarskom

Najmlađi karlovački karatisti i karatistice vraćaju se s prvenstva Hrvatske za mlađe kategorije održanog u Jastrebarskom s čak šest titula državnih prvaka! Uz to je osvojena i jedna srebrna te osam brončanih medalja - ukupno 15 odličja, čime je KK Karlovac 1969 zauzeo izvrsno šesto mjesto u ukupnom poretku čak 73 kluba, koliko je imalo svoje predstavnike na ovom prvenstvu.

Krećemo s prvacima! Zlatnim odličjima i pobjedničkim peharima okitili su se Patrick Blažević (kategorija U12 do 44kg), Jan Canjar (U12, iznad 56kg), Vito Baršić (U8, do 27kg), Ivan Rebrović (U8, iznad 36kg), Mark Buturajac (U9, do 35kg) i Lucija Šegavić (U14, iznad 65kg). Do finala je, pak, stigao i Tin Dudić (U9, do 38kg).

Još je osmero boraca Karlovca 1969 osvojilo bronce - to su Petar Grubešić (U10, do 41kg), Ivan Farkaš (U11, do 39kg), Tomislav Čordašev (U12, do 47kg), Mislav Puklavec (U9, do 29kg), Andrej Ožura (U9, do 32kg), Elena Hadušek (U10, do 39kg), Bruna Briški (U12, do 41kg) te Lola Kurtagić (U12, do 50kg).

Josip Farkaš i Gabriela Lenard osvojili su peta, a Grga Duić i Antonio Krstačić sedma mjesta.

(foto: KK Karlovac 1969 FB)