KARATE

Borci karlovačkog Kaplasta na turniru u Samoboru! Dobri rezultati na jednom od najjačih turnira u regiji

U vrlo jakoj konkurenciji najbolje su se snašli Vito Baršić i Mark Butorajac koji su osvojili brončana odličja, kažu nam u klubu.

Karatisti karlovačkog Kaplasta nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru Grand Prix Croatia u Samoboru.

Ovo je, kažu nam u klubu. jedan od najjačih turnira u našoj regiji koji je okupio 1733 natjecatelja iz 24 države i preko 290 klubova.

- Turnir se je održao u tri dana, borci Karate kluba Karlovac 1969 nastupili su u nedjelju. Od šestero natjecatelja koliko ih je nastupilo, osvojeno je dvije medalje. U vrlo jakoj konkurenciji najbolje su se snašli Vito Baršić i Mark Butorajac koji su osvojili brončana odličja, kažu nam u klubu.

Treba još spomenuti i nastup Petra Grubešića koji je imao odlične četiri borbe, ali je za malo izgubio u borbi sa treće mjesto. Na turniru su još nastupili Andrej Ožura, Mislav Puklavec i Lucija Šegavić.