LAKA POBJEDA

Košarkaši Šanca u prvom kolu nastavka Druge lige Zapad svladali labinski Rudar s visokih 110:66

Košarkaši Šanca očekivano su došli do lake pobjede u prvom kolu nastavka Druge lige Zapad, iako je u prvom dijelu susreta izgledalo da bi susret mogao biti neizvjestan. No, čini se da su Karlovčani ipak samo previše opušteno ušli u susret sa suparnikom kojeg su na startu prvenstva u Labinu svladali s 42 poena razlike, što su gosti iskoristili i prvo poluvrijeme se vrlo dobro držali.

Nakon prve četvrtine bilo je tek 19:18 za Šanac, a na poluvremenu 45:40. No, u nastavku su domaći ubacili u višu brzinu i već nakon treće četvrtine bilo je 77:50, a na kraju susreta visokih i uvjerljivih 110:66. Najefikasniji u redovima Šanca bio je Panjević sa 29 poena.

U sljedećem kolu karlovački košarkaši ponovno igraju kod kuće protiv riječkog FSV-a, no već u četvrtak trebali bi odraditi i dva puta odgođeno gostovanje u Pazinu.