SPORT

NEOČEKIVAN PORAZ

Košarkaši Šanca u zaostalom susretu u Pazinu poraženi sa 76:71, u subotu dočekuju riječki FSV

Košarkaši Šanca pomalo neočekivano poraženi su u zaostalom susretu Druge lige Zapad na gostovanju u Pazinu. Domaći su solidna momčad, no za razliku od brojnih gostovanja ove sezone, karlovački košarkaši ovog su puta bili kompletni pa se s punim pravom očekivao uspjeh.

Međutim, presudila je vrlo loša druga četvrtina Karlovčana, tijekom koje su domaći sa 23:17 otišli na čak 45:27. U nastavku su naši košarkaši zaigrali bolje, stigli i na minus tri te imali prigodu i za izjednačenje, no nisu uspjeli i na kraju su poraženi rezultatom 76:71.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Unatoč porazu ostali su na četvrtom mjestu ljestvice, a ove subote u 18:30 u ŠSD Mladost dočekuju ekipu FSV-a iz Rijeke.