SPORT

SVE BLIŽE CILJU

Sjajan start: Nogometaši Karlovca 1919 slavili kod Maksimira i već nakon prvog kola povećali prednost na 9 bodova!

Odigrano je tek prvo kolo proljetnog dijela prvenstva, no već sada možemo reći da su nogometaši Karlovca 1919 napravili velik korak prema jedinom ovogodišnjem cilju - naslovu prvaka i plasmanu u jedinstveni treći rang. Odgovarali su im i ostali rezultati pa tako sada imaju zaista velikih devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Lučkog, kojeg je u ovom kolu dostiglo i Vrapče, dok je Maksimir sada na -11 i vjerojatno polako otpada iz borbe za naslov.

Nakon obostrano suzdržanog prvog poluvremena, utakmica se "rasplamsala" u nastavku - opet obostrano. Karlovčani su u vodstvo došli u 63. minuti, a za to su morali odraditi dvostruki posao. Naime, postigli su pogodak koji je poništen zbog - kaznenog udarca. Paracki je, ipak, bio siguran s bijele točke i doveo "plavo-bijele" u vodstvo.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Iskrilo je do kraja susreta s obje strane, no sve je riješio Budimir drugim pogotkom u 93. minuti za konačnih 2:0.

Lučko je, pak, poraženo kod Ponikvi istim rezultatom pa je prednost, kao što smo već spomenuli, sada 9 bodova.

Dakako, nikakvog opuštanja u nastavku sezone ne smije biti, a nakon gotovo tri mjeseca pred svojim će navijačima "plavo-bijeli" zaigrati sljedećeg vikenda kada u 19. kolu dočekuju ekipu Samobora.