NOVI PORAZ

Karlovački košarkaši poraženi u Kraljevici 95:84 - u igri za pobjedu bili su do same završnice susreta

Košarkaši Šanca nisu uspjeli nakon odlične prošlotjedne igre i pobjede protiv drugoplasiranog Kastva ponoviti to i na gostovanju u Kraljevici.

Zaslužuju čestitke za borbenost, jer vratili su se u utakmicu, no u samoj završnici opet su pali. Naime, domaći su prvu četvrtinu dobili s visokih 34:19, no od tada su Karlovčani bili znatno bolji suparnik, do odmora su smanjili na 49:43, a do kraja treće četvrtine i izjednačili na 64:64. U posljednjoj dionici bolje su krenuli i došli i do vodstva, no u posljednjih nekoliko minuta više nije bilo snage i Kraljevica je došla do pobjede rezultatom 95:84.

U sljedećem kolu, pretposljednjem u ovoj sezoni Druge lige Zapad, Šanac igra posljednji domaći susret protiv Pazina.