SPORT

BEZ PROBLEMA

Nogometaši Karlovca 1919 u 32. kolu 3. NL Centar lako na gostovanju svladali Dinamo iz Odranskog Obreža 4:1

Nogometaši Karlovca 1919 u 32. kolu 3. NL Centar bez većih poteškoća svladali su na gostovanju Dinamo iz Odranskog Obreža sa 4:1. "Plavo-bijeli" su odavno potvrdili naslov prvaka, a mislima su zasigurno već u kvalifikacijama za 2. NL, no ipak profesionalno odrađuju posljednje ligaške obaveze pa je tako bilo i danas.

Poveli su domaći već u 4. minuti iz jedanaesterca, no to je bilo gotovo sve što su njihovi simpatizeri vidjeli od svoje momčadi tijekom ovog susreta. Kristaj je već u 13. minuti izjednačio, a na odmor se otišlo s vodstvom Karlovčana 2:1 nakon pogotka Matyazha u 35. minuti. Već početkom nastavka Kristaj je svojim drugim pogotkom povisio na 3:1, a pred kraj susreta Srbljinović je postavio konačan rezultat susreta.