BEZ IZNENAĐENJA

Polufinale Županijskog kupa: Karlovac 1919 bolji od Ilovca, Vojnić 95 tek nakon jedanaesteraca od Vatrogasca

Nogometaši Karlovca 1919 i Vojnića 95 očekivano su izborili finale Županijskog nogometnog kupa, no u oba slučaja nešto teže nego što se to očekivalo - malo teže kada su u pitanju Karlovčani, puno teže kada su u pitanju Vojnićani.

Ilovac je pogotkom Prežgaja u Ilovačkoj šumi iznenadio favorita i došao u vodstvo, "plavo-bijeli" su brzo izjednačili preko Zavalića, no do poluvremena se rezultat nije mijenjao. Karlovac 1919 imao je inicijativu, ali vrlo jalovu. U šestoj minuti nastavka ipak, jedna je nezgodno ubačena lopta iznenadila domaćeg igrača Marinića koji je autogolom ipak doveo trećeligaša u vodstvo, nakon čega je utakmica postala potpuno jednosmjerna, a Kurečki i Goršić bili su strijelci za konačnih 4:1.

Vojnić 95 i Vatrogasac odigrali su tvrdu i izjednačenu utakmicu, u kojoj je županijski ligaš bio blizu iznenađenja protiv četvrtoligaša. Ipak, završilo je 0:0, a u izvođenju jedanaesteraca puno su mirniji bili Vojnićani koji su slavili sa 3:1.