INLINE HOKEJ

Mladi karlovački inline hokejaši, selekcija U15, kao gosti osvojili vrlo dobro četvrto mjesto u prvenstvu Slovenije

Proteklog je vikenda u Športnom parku Horjul odigrano posljednje kolo Državnog prvenstva Slovenije za mlađe kategorije, na kojem su s tri selekcije sudjelovali i mladi hokejaši IHK Karlovca kao gosti. Pravi natjecateljski karakter imalo je samo natjecanje u U15 kategoriji - mladi Karlovčani na posljednjem ovosezonskom kolu/turniru bili su vrlo uspješni i ubilježili tri pobjede, a ukupno su ostali zamalo kratki u borbi za medalje i zauzeli i dalje vrlo dobro četvrto mjesto.

U kategorijama U9 u U12 sezona je bila prijateljskog karaktera, nije se vodila ukupna statistika pa su na kraju svi dobili medalje. Na posljednjem kolu najmlađi Karlovčani, selekcija U9, ostvarili su jednu pobjedu, jedan remi i jedan poraz, baš kao i selekcija U12

Predstojećeg vikenda u Dolenjskim Toplicama održava se zaseban cjelodnevni turnir za kategorije U12 i U15, a Karlovac će nastupiti u obje konkurencije.