SLAVLJE DOMAĆIH

U županijskom derbiju 4. NL Središte A Ilovac golovima Poljanice pobijedio Vojnić 95 rezultatom 2:0

U vrlo lijepoj i ugodnoj sportskoj atmosferi, na prepunim tribinama igrališta u Ilovačkoj šumi, održan je županijski derbi 6. kola 4. NL Središte A, u kojem su nogometaši Ilovca svladali Vojnić 95 sa 2:0.

U dosta tvrdoj utakmici bez puno prilika susret je odlučio raspoloženi Ivan Poljanica, koji je tresao mrežu gostiju na početku oba poluvremena - u 4. minuti doveo je "kanarince" u vodstvo, a u 48. prekrasnim pogotkom sa 35-40 metara postavio i, pokazalo se, konačan rezultat susreta.

Ovom pobjedom Ilovac se popeo na 11. mjesto ljestvice, a slijedi mu neugodno gostovanje kod Tondacha u Bedekovčini, dok je Vojnić 95 pao na četrnaestu poziciju, a u sljedećem kolu dočekuje nekadašnjeg prvaka države - NK Zagreb.