NOVI BODOVI

Vrijedna pobjeda - rukometaši Dubovac Gaze u trećem kolu 1. lige Jug slavili 29:26 na gostovanju u Vodicama

Vrijednu pobjedu ostvarili su rukometaši Dubovac Gaze u trećem kolu 1. lige Jug u kojem su večeras gostovali u Vodicama kod novaka u ligi.

Prvi dio susreta bio je vrlo izjednačen do same završnice kada su naši rukometaši lijepom serijom (6:1) od 8:7 za Vodičane otišli do prednosti 13:9. Na poluvremenu je bilo 14:11, a gotovo cijelo drugo poluvrijeme u izjednačenoj borbi rezultat je bio ili 3 ili 4 razlike za Dubovac Gazu. Domaći su zaprijetili tek u završnici kada su pet minuta prije kraja došli na 25:27, ali uslijedio je Baraćev pogodak koji ih je ipak i definitivno "slomio" te su Karlovčani na kraju slavili sa 29:26.

Ovom pobjedom karlovački rukometaši zasad su se učvrstili u sredini ljestvice (ovisno o drugim rezultatima bit će između petog i sedmog mjesta), a u sljedećem kolu imat će idealnu priliku da i dodatno "podebljaju" bodovnu zalihu, jer u Karlovcu će dočekati posljednjeplasirani Hrvatski dragovoljac koji je zasad bez bodova.