SPORT

Košarkaši karlovačkog Šanca u 18. drugoligaškom kolu lako slavili protiv momčadi Kraljevice sa 93:71

Košarkaši karlovačkog Šanca u 18. drugoligaškom kolu lako slavili
protiv momčadi Kraljevice sa 93:71

Košarkaši Šanca u 18. kolu Druge lige Zapad svladali su vrlo uvjerljivo ekipu Kraljevice sa 93:71. Kraljevičani su očito prave mušterije Karlovčanima, jer Šanac je slavio i u Kraljevici, iako su na ljestvici današnji gosti plasirani bolje od karlovačkih košarkaša.

No, na parketu ŠSD Mladost dvojbe oko konačnog pobjednika nije bilo - već u prvih 10 minuta Šanac je napravio visokih 29:13 i činilo se da je stvar rutine samo održati prednost do kraja susreta. U drugom dijelu nešto bolji gosti smanjili su na 53:39, ali u trećoj je Šanac pokazao da bodove svakako planira zadržati u Karlovcu i "normalizirao" situaciju uz prednost 70:53. U posljednjoj četvrtini igralo se mirno i gotovo prijateljski, a domaći su rutinski potvrdili pobjedu.