Ferenčini i Matei Beršinić srebra u Austriji, Karlovčanima deset odličja u Senju

Zdravko Ferenčina u kategoriji MA-3 te Matea Beršinić u paru sa Zagrepčaninom Ivanom Kaićem u seniorskoj konkurenciji, osvojili su srebra na jakom tehničkom taekwondo turniru Austria Poomsae Open u Beču, oboje kao dio tehničke reprezentacije Hrvatske. Matea Beršinić nastupila je i pojedinačno te osvojila osmo mjesto, dok je Marko Strusa bio petnaesti.

A, na turniru “Senjski vitezovi” nastupilo je 10 kadeta Taekwondo kluba Karlovac – svi su došli do odličja, što im je donijelo i treće mjesto u ekipnom poretku, u konkurenciji 19 klubova iz Hrvatske i Slovenije.

Pojedinačno, zlata su osvojili Ela Znaor (do 51 kg), Goran Bunčić (do 45 kg) i Tomislav Štefanac (do 53 kg). Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojili su Ema Lončarić (+59 kg), Josip Vuljanić (+65 kg) i David Đaković (do 41 kg), dok su Tena Naglić (do 47 kg), Sandro Tuškan i Nevio Sviličić (obojica do 41 kg) te Danijel Bešić (do 45 kg) osvojili bronce.