Ilijanić, Purgar, Vučković i Veić uspješni na cestovnoj atletskoj utrci “Zagreb 5×5 Series”

Prvo ovogodišnje natjecanje pod nazivom “Zagreb 5×5 Series” sastoji se od pet jedinstvenih cestovnih atletskih utrka u dužini svaka po 5 kilometara, na pet različitih lokacija u Zagrebu, a održavaju se u siječnju, ožujku, svibnju, srpnju i rujnu, bez obzira na vremenske uvjete. Rezultati pojedinaca boduju se i zbrajaju te se na kraju serijala proglašavaju najbolji u apsolutnim i dobnim kategorijama. Po svakoj je utrci nastupilo u prosjeku oko 300 natjecateljki i natjecatelja. Među sudionicima bile su tri Karlovčanke i jedan Karlovčanin.

U konkurenciji žena (seniorke) Martina Ilijanić (TK Swibir) osvojila je 2. mjesto. Konkurenciji žene 35 – 45 godina:  Maja Purgar Ivka (natjecateljica bez kluba i trenera) zauzela je 3. treće mjesto, a konkurenciji žene 45 – 55: Dada Vučković (natjecateljica bez kluba i trenera) je pobjednica osvojivši 1. mjesto. Kadet Leon Veić (AK Karlovac) zauzeo je 1. mjesto u svojoj kategoriji.