Limačicama TKD Karlovac ekipno 1. mjesto na turniru Pantera Open 2015.

U Zagrebu je održano međunarodno taekwondo natjecanje Pantera Open 2015. na kome je nastupilo 341 natjecatelj, 37 klubova iz 4 države.

Taekwondo klub Karlovac nastupio je u ženskoj konkurenciji, a glavnu ekipu sačinjavala je najmlađa ekipa limačica (2007.-2008. godište) koja je osvojila ekipno 1. mjesto. U sveukupnom poretku ženska ekipa TKD Karlovac osvojila je 2. mjesto.

EKIPNO LIMAČICE 1. mjesto 1. mjesto LARA TUŠKAN – Demo – male sportašice 1 -20 1. mjesto DORA NAGLIĆ – Demo – male sportašice 1 -22 1. mjesto DALIJA BUNČIĆ – Demo – male sportašice 1 -30 3. mjesto CHIARA ČUMORIĆ – Demo – male sportašice 1 -27

MLAĐI KADETI I KADETKINJE 3. mjesto MAGDALENA LJUBIĆ – mlađi kadetkinje-24 bez plasmana ANASTAZIJA RADOČAJ – mlađi kadetkinj -30 bez plasmana ĐORĐE BUNČIĆ – mlađi kadeti -36

KADETKINJE 1. mjesto TENA NAGLIĆ – kadetkinje -47 3. mjesto NIKA MARČAC – kadetkinje +59

Dugoreškim tekvondašima 10 odličja

Vrlo uspješni su bili i mladi dugoreški tekvondaši. Svih 10 natjecatelja TKD Duga Resa osvojili su po jedno odličje. Zlatne medalje osvojili su: Dominik Aršulić, Lucija Polović, Tin Katić i Ronald Quitilen, srebrnu medalju osvojio je Roko Blašković, a brončane Marin Vratarić, Dora Černelić, Borna Bursić, Mateja Kasunić i Ivano Belavić.

Karlovačka Prana je nastupila sa pet natjecatelja te osvojila četiri medalje. Zlato je osvojio Sven Anić u kategoriji mlađih kadeta do 30 kg, Barbara Špišić je u kategoriji malih sportašica do 27 kg osvojila srebro dok su bronce osvojili Ivor Anić do 27 kg i Mauro Vranić do 24 kg u kategoriji malih sportaša. Za klub je nastupao i mlađi kadet Josip Šeketa ali nažalost bez odličja.