Mlade karatistice Kaplasta uspješne na turnirima u Zagrebu i Rijeci

Mlada karatistica Petra Stojković, članica Karate kluba Kaplast proteklog je vikenda bila glavna zvijezda Karate  memorijala u Zagrebu održanog prošlog vikenda. Petra je pobijedila svu konkurenciju i okitila se s dvije zlatne medalje u kategoriji učenica i mlađih kadetkinja do 40 kilograma.

Andro Moškun i Gabrijel Palajsa, javljaju iz Kaplasta, izgubili su u borbama za treća mjesta. U nedjelju su u Rijeci nastupili stariji borci na međunarodnom turniru TAD Rijeka Kup. Nastupilo je 500 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske i Italije.

Za Kaplast je srebrnu medalju osvojila Iva Povrženić u kategoriji kadetkinja do 47 kg. Uz nju su još nastupili kadet Antonio Pudina i junior Mislav Sekulić, ali nisu uspjeli doći do odličja.