Maja Orlić i Domagoj Buden osvojili prvo zlato na 2. WAE streličarskom Juniorskom kupu

Ogulinka Maja Orlić i Zagrepčanin Domagoj Buden osvojili su prvo zlato na 2. WAE Juniorskom kupu u Bukureštu gdje ukupno sudjeluje 300 natjecatelja i 64 tima iz 31 zemlje. Oni su kao mix tim osvojili 1. mjesto u disciplini složeni luk kadeti sa 1.387 te nastavljaju natjecanje u eliminacijskim borbama.

Nakon 1. mjesta kvalifikacija, složeni luk kadeti sa 700 i novih HR rekorda, Domagoj Buden nastavlja u subotu borbu za zlatnu medalju, a nakon 1. mjesta kvalifikacija i Maja Orlić, složeni luk kadetkinje, također nastavlja u subotu borbu za zlatnu medalju.

Mario Vavro je završio na 5. mjestu složeni luk kadeti sa 139 u eliminacijama, gdje je ispao u 1/4 iz borbi za medalje od Domagoja. Ogulinac Vedran Orlić je završio na 33. mjestu olimpijski luk juniori, u eliminacijama je izgubio u 1/24.