Odbojkaši poraženi u polufinalu – za 3. mjesto igraju protiv Varaždinaca

Odbojkaši poraženi u polufinalu – za 3. mjesto igraju protiv
Varaždinaca

Odbojkaši Karlovca postigli su velik uspjeh plasmanom u polufinale doigravanja za naslov prvaka Hrvatske. U dvostrukom ogledu protiv kaštelanske Mladosti ipak nisu uspjeli iznenaditi, no razloga za razočaranje nema, jer Kaštelani su ove godine doista pokazali iznimnu kvalitetu i posve zasluženo će u finalu s imenjakom iz Zagreba odlučiti o novom prvaku Hrvatske.

U prvom susretu, odigranom u Karlovcu, naši odbojkaši mogli su i više, no u prva dva seta neizvjesna završnica ipak je pripala gostima. U trećem su “mladostaši” bili uvjerljivi i zasluženo sa 3:0 došli do prve pobjede. Uzvrat u dvorani u Kaštel Starom bio je sličnog tijeka, s tim da su Karlovčani uspjeli ono što nisu na svom parketu i zasluženo osvojili počasni set.

Za 3. mjesto u državi karlovački odbojkaši igrat će protiv Varaždina. Igra se na dvije pobjede, a u Karlovcu se igraju prva i eventualna treća utakmica. Ti susreti na rasporedu su 21. i 27. travnja.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?