Okončana 1. HNL: Karlovac u Maksimiru remizirao s Dinamom 1:1

U zadnjoj utakmici sezone nogometaši NK Karlovca remizirali su s Dinamom u Maksimiru 1:1. Pred sablasno praznim “ruglomirom” Karlovčani su poveli u trećoj minuti golom Matije Štefančića koji je poentirao nakon ubačaja Zvonka Pamića iz kornera. U nastavku susreta domaćini su pokušavali preuzeti dominaciju na terenu. Gol je, međutim, stigao iz pomalo dvojbene situacije u 58. minuti. Kramarić je poentirao za 1:1 iako nije izvjesno je li se radilo o čistoj poziciji ili ofsajdu Dinamovca.

Do kraja susreta Karlovčani su uspjeli zadržati bod iako će sigurno žaliti za prilikom Novinića u 87. minuti koji je iz izgledne situacije promašio gol.

Susret u Maksimiru protekao je bez najzaslužnijeg čovjeka za fenomenalan uspjeh NK Karlovca, najvećeg u povijesti kluba. Igor Pamić iz opravdanih razloga nije bio na klupi ali ga je dostojno zamijenio Miroslav Kuljanac, odličan trener koji je tijekom cijele sezone bio dragocjena pomoć Igoru Pamiću.