Koranski susreti – klinci najbolji na pijesku, navečer rock svirka

Pioniri NK Karlovca pobjednici su turnira u nogometu na pijesku, održanog na Foginovom kupalištu. U finalu su svladali znatno starije i iskusnije suparnike iz Baumaxa s uvjerljivih 8:2 i tako posve zasluženo osvojili pehar namijenjen pobjednicima.

Klinci se očito puno bolje snalaze na pijesku od starijih haklera, jer je treće mjesto osvojila druga postava malih karlovačkih nogometaša. Četvrto mjesto osvojila je ekipa Rakovac 2, peti su Lapani, a posljednje, šesto mjesto, zauzeo je Rakovac 1.

Koranski susreti navečer se nastavljaju rock koncertom na Foginovom – zasvirat će mladi karlovački bendovi Bad Valentine, Deph, Made in Taiwan te Tobo i diverzanti. Svirka počinje oko 20 sati. Ovogodišnja manifestacija službeno će završiti u nedjelju ujutro, turnirom u boćanju.