Atletičari Karlovca na juniorskom kupu u Splitu i međunarodnom mitingu u Austriji

U sklopu projekta Alpe – Adria, kojeg je omogućila Karlovačka županija , članovi Atletskog kluba Karlovac nastupili su na Alpe-Adria Spikey’s Athletics Challenge 2014, u Austrijskom Kapfenbergu, u kategoriji U20, a kao partner u projektu zajedno sa predstavnicima iz Austrije,Slovačke, Mađarske i Slovenije. U vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji postigli su vrlo dobre rezultate. Najbolji plasman ostvarila je Lucija Petrunić 3. mjesto na 400 m s rezultatom 58,52. Ivan Katić bio je 4. na 800 m s osobnim rekordom 1:58,05 i s tim zauzeo trenutno vodeću poziciju na tablicama Hrvatskog atletskog saveza u konkurenciji mlađih juniora na 800 m , uz prijašnje vodeće pozicije na 1000 m i 1500 m.Na istoj dionici nastupio je i Josip Karas zauzevši 7. mjesto sa 2:07,88. Oboje su nakon utrke 800 m nastupili i u utrci na 400 m i zauzeli 7. odnosno 9.mjesto. Vrlo dobar rezultat ostvario je i kadet Marko Krivačić također na 400 m sa rezultatom 55,77 čime se je uvrstio na 4. mjesto na tablicama HAS-a za kadete. Nastupila je još Helena Valentić na 800 m i zauzela 4. mjesto, te Bruno Belčić također na 800 m.