Dugoreški judaši u Vinkovcima osvojili 2 zlatne, 2 srebrne i 1 brončanu medalju

Natjecatelji Judo kluba Duga Resa sudjelovali su u Vinkovcima na Memorijalnom judo turniru “Željko Higl” na kojem se okupilo 196 judaša iz 23 kluba.

U konkurenciji dječaka do 10 godina (U-10) Leon Šutej je u kategoriji do 24 kg s ostvarene 3 pobjede i 1 porazom u finalu zauzeo 2. mjesto zasluživši srebrnu medalju. U istom uzrastu je Lovro Jurčević u kategoriji preko 50 kg s 3 pobijede zauzeo 1. mjesto i osvojio zlatno odličje.

U natjecanju dječaka do 12 godina (U-12 ) u težinskoj kategoriji do 42 kg nastupili su Jure Papa koji je s 3 pobjede i 1 porazom zauzeo 3. mjesto te osvojio brončanu medalju, dok je Leonardo Biršić s 1 pobjedom i isto toliko poraza zauzeo 5. mjesto.

U uzrastu dječaka do 14 godina ( U-14) Bono Dobošević je u kategoriji do 46 kg sa ostvarene 3 pobjede zauzeo 1. mjesto osvojivši zlatnu medalju.

I na kraju u natjecanju mlađih kadeta (U-16)  Frane Martinjaš je u konkurenciji do 50 kg s 3 pobjede i 1 porazom u finalnoj borbi zauzeo 2. mjesto osvojivši srebrnu medalju.