FOTO, VIDEO Nova zagađenja vodotokova u Ogulinu - kanalima za oborinske vode teče rasol, što je uopće utvrdila inspekcija?
Nastavljaju se kontinuirana zagađenja vodotokova koji vode u ogulinsko jezero Sabljaci, a unatoč provedenom inspekcijskom nadzoru po tom pitanju nije učinilo ništa.
Naime, stanovnici Sabljak Sela već duže vrijeme trpe nesnosan smrad kiselog zelja i fekalija koji plivaju kanalom za oborinske vode. Na niz adresa mjerodavnih upućeni su upiti i većina je odgovorila da nisu bili upoznati s takvom situacijom te da će provesti nadzor.
Sadržaj se nastavlja...
Upravo se čita
-
Bilo je veselo i šareno kako i treba biti, mališani su prodefilirali pred brojnim mamama, tatama, djedovima i bakama koji su "naoružani" mobitelima fotografirali i snimali ove trenutke.
-
Ana Matan nije jedina političarka koju je Hanžel tužio, a već neko vrijeme traju postupci protiv bivšeg kandidata za gradonačelnika Karlovca i gradskog vijećnika Davora Petračića.
-
Nije poznato što se doznalo, no krajnji rezultati su i dalje isti. Iz fotografija i video zapisa je jako dobro vidljivo kako ostaci zelja i rasola, odnosno sadržaj nečijeg bazena za kiseljenje ponovno teče kanalom za oborinske vode.
Te snimke, s ponovljenim upitom, opet će se poslati nadležnim službama, s nadom da će u ovoj godini ipak nešto poduzeti.
KAportal.hr
Izdvojeno
-
Šmitovo jezero svakako je prirodni fenomen i zavrjeđuje da bude ucrtano u turističku kartu Karlovačke županije. No je li turistički dovoljno valorizirano, to je pitanje, kao i treba li uopće biti podložno nekom masovnijem turizmu?
-
Bilo je veselo i šareno kako i treba biti, mališani su prodefilirali pred brojnim mamama, tatama, djedovima i bakama koji su "naoružani" mobitelima fotografirali i snimali ove trenutke.
-
"Ja sam lud ja ću sranje napravit.", "Ja ću ostati bez cucka ...ti bez sina.", "Ja ga bum ubil.", "Oko za oko, zub za zub", neke su od prijetnji.
-
SRUUK je jedinstveni alat, kojim će se po prvi puta u Hrvatskoj, porukama putem mobilnih telefona brzo i učinkovito moći obavijestiti građane i sudionike civilne zaštite o opasnostima
Reci što misliš!