NAPOKON POBJEDA

Košarkaši Šanca u Rijeci svladali domaći FSV sa 84:70 - sljedeći vikend dočekuju labinski Rudar

Košarkaši karlovačkog Šanca u 14. kolu Druge lige Zapad došli su do prve pobjede u nastavku prvenstva, i to na gostovanju u Rijeci kod ekipe FSV-a.

U prvom poluvremenu domaći su još bili u blagoj prednosti, odnosno zaostatak nakon prve četvrtine (22:26), pretvorili su prije odlaska na odmor u prednost 43:38, no u trećoh četvrtini Karlovčani su opet preokrenuli na 65:63 u svoju korist, a u posljednjoj dionici utakmice apsolutno dominirali na parketu te na kraju slavili sa sigurnih 84:70.

Šanac je šesti na ljestvici, a u sljedećem kolu na svom parketu dočekuje momčad labinskog Rudara.