VISOKA POBJEDA

Karlovački košarkaši dobro natrpali koševe u Rovinju - svladali domaćina s čak 122:70, uz 38 poena Češkovića

Košarkaši karlovačkog Šanca bili su iznimno raspoloženi na gostovanju u Rovinju u 15. kolu Druge lige Zapad.

Već nakon prve četvrtine vodili su 22:4, a na poluvremenu je bilo 54:18! U nastavku je napad bio još učinkovitiji, ali je, razumljivo, malo popustila obrana pa je na kraju rezultat glasio čak 122:70 u korist Karlovčana.

Igrali su: Brozović 17, Jakin 11, Panjević 17, Škrtić 2, Penić 10, Beber 14, Božić, Latić 9, Češković 38, Manjerović 4.

U sljedećem kolu, pretposljednjem u ovoj sezoni, Šanac dočekuje momčad Pazina, a prvenstvo će potom zaključiti gostovanjem kod Istre, s tim da naši košarkaši imaju i zaostalu domaću utakmicu protiv Adrije, za koju još nije definiran termin odigravanja.