SPORT

DRUGA LIGA ZAPAD

Košarkaši Šanca u neizvjesnoj utakmici poraženi od Pazina 81:80 - vodili do kraja pa u završnici ostali bez bodova

Košarkaši Šanca poraženi su u susretu pretposljednjeg 17. kola Druge lige Zapad od momčadi Pazina sa 81:80, u izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici u kojoj su u posljednjoj dionici igre bili ipak puno bliže pobjedi, no pali su u samoj završnici.

Nakon vrlo izjednačene tri četvrtine, Šanac se uspio odvojiti na šest razlike, a u četvrtoj četvrtini većim je dijelom imao blagu prednost, da bi gosti osam sekundi prije kraja iz slobodnih bacanja došli u vodstvo 81:80. Posljednji napad domaćih nije realizirao Panjević i tako je pobjeda ipak otišla Pazinjanima.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

U posljednjem kolu karlovački košarkaši gostuju kod pulske Istre, no prema pravilniku bi se do tada trebao odigrati i zaostali domaći susret protiv porečke Adrije, koji bi ako ga gosti opet "zaobiđu" vjerojatno pripao Šancu bez borbe.