SPORT

PRVACI DRŽAVE

Seniorska ekipa Atletskog kluba Karlovac prvak Hrvatske u krosu! Zlato donijeli Franjković i tri Belčića!

Seniorska ekipa Atletskog kluba Karlovac prvak je Hrvatske u krosu! Rezultat je to današnjeg prvog većeg atletskog natjecanja u otvorenom, ekipnog prvenstva države u krosu održanog u Svetom Martinu na Muri.

Za ujednačenu ekipu karlovačkih seniora trčala su tri brata Belčić i Sven Franjković, koji je bio i najbrži u pojedinačnom plasmanu - treći. Odmah iza njega, na četvrto mjesto plasirao se Bruno Belčić, Matko je bio deveti, a Andrej dvanaesti.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Samo korak do medalje bile su mlađe juniorke, koje su zauzele četvrto mjesto. Pojedinačno je odlična bila Ida Nikolić na trećem mjestu, Lara Franjković zauzela je 12., a Klara Gorup 28. mjesto.

Nastupile su i seniorke i kadetkinje te u obje konkurencije zauzele sedmo mjesto. Pojedinačno je kod seniorki najbolja bila Hela Rakamarić (12.), a kod kadetkinja Petra Fanjek (11.).