SPORT

BASKET

Mladi karlovački košarkaši (U17) osvojili 3x3 turnir u Svetoj Nedelji i plasirali se na državnu završnicu - u Karlovcu

Ekipa Karlovca (Ivan Bošnjak, Sven Marković, Pavao Močnik i Lovro Mrgan) osvojila je 3x3 turnir Hoopfest u Svetoj Nedelji i tom pobjedom ujedno izborili nastup na završnici državnog prvenstva u 3x3 košarci, koja će se za ovaj uzrast (U17) odigrati upravo u Karlovcu, na legendarnom igralištu Šanac.

Mladi Karlovčani nakon tri pobjede u skupini bili su uspješni i u polufinalu i potom u odlučujućem susretu sa 19:12 svladali ekipu Corteva i tako zasluženo i vrlo uvjerljivo osvojili prvo mjesto.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

U elitnoj seniorskoj kategoriji nastupila je i ekipa KA-Basketballa koja je već ranije osigurala državnu završnicu u Ninu. Ovog puta stigli su do finala, u kojem su u neizvjesnoj i izjednačenoj utakmici poraženi 21:19 od bjelovarskog Borika.