SVE BOLJA IGRA

Karlovačke odbojkašice osvojile turnir u Sloveniji i uzvratile Luki Koper za poraz u finalu karlovačkog turnira

Odbojkašice karlovačkog Kelteksa osvojile su turnir u slovenskom Koperu i tako uzvratile domaćoj ekipi za poraz u finalu Memorijalnog turnira Ivan Vidaković nedavno održanog u Karlovcu.

Opet u konkurenciji slovenskih prvoligaša, Karlovčanke su u polufinalu svladale ekipu Radol'ca Volley sa 2:1 u setovima - baš kao i na karlovačkom turniru svi susreti su se igrali na tri seta neovisno o rezultatu pa su tako naše djevojke već nakon prva dva seta sa 25:22 i 25:21 izborile finale, dok su izgubile onaj ovom prigodom najmanje važan treći sa 23:25.

U finalu ih je čekao domaćin, Luka Koper, a za razliku od karlovačkog susreta, "kelteksice" su ovog puta bile bolje i to čak prilično uvjerljivo sa 3:0, po setovima 25:21, 25:18 i 25:22.

Nova sezona Superlige kreće za dva tjedna, a generalnu probu Karlovčanke će imati narednog vikenda kod Marine Kaštela. Na startu prvenstva, pak, u subotu 5. listopada u Karlovcu dočekuju splitska Brda. Vjerujemo i uz već tradicionalno dobru potporu navijača!