SPORT

NOGOMETNI VIKEND

4. NL Središte A: Ilovac remizirao kod kuće sa zabočkom Mladosti, Vojnić 95 poražen kod Poleta u Svetoj Klari

Nogometaši Ilovca osvojili su bod u susretu 8. kola 4. NL Središte A. U Ilovačkoj šumi dočekali su zabočku Mladost, a gosti su ih šokirali već na samom početku susreta i poveli u 2. minuti. Kada su u 31. minuti udvostručili prednost činilo se da sve ide prema njihovoj pobjedi, no domaći su se ipak uspjeli pribrati i u nastavku pružiti bolju igru. Popovački je već krajem prvog dijela smanjio na 1:2, a isti igrač je u 60. minuti s bijele točke donio i izjednačenje. Pred kraj susreta Ilovac je ostao s igračem manje jer je Kusanić zaradio drugi žuti karton, ali rezultat se ipak više nije mijenjao.

Vojnić 95 gostovao je kod Poleta u Svetoj Klari i izgubio 1:0 pogotkom u 62. minuti susreta. I oni su zaradili isključenje, ali ne na terenu već je "pocrvenio" Stanić sa klupe s rezervnim igračima.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Obje naše ekipe pri dnu su ljestvice s po 7 bodova, s tim da Vojnić 95 ima i utakmicu manje. U sljedećem kolu Ilovac gostuje u Zagrebu kod momčadi Devetke, dok Vojnić 95 dočekuju Sesvetski Kraljevec.