Nogometaši Karlovca 1919 osvojili važne bodove pobjedom nad sisačkom Segestom 3:1

Nogometaši Karlovca 1919 osvojili važne bodove pobjedom nad
sisačkom Segestom 3:1

U osmom kolu 4. NL Središte nogometaši Karlovca 1919 ugostili su sisačku Segestu i došli do vrlo vrijednih bodova. Riječ je o drugoj uzastopnoj pobjedi i trećem uzastopnom susretu bez poraza, čime su se Karlovčani nakon vrlo lošeg ulaska u sezonu napokon dignuli s dna ljestvice i nakon ove pobjede trenutno su na 10. poziciji, s jednakim brojem bodova kao devetoplasirani Siščani, a ovisno o rezultatima nedjeljnih utakmica u najgorem slučaju će nakon ovog kola biti na 12. mjestu.

U današnjem susretu Karlovčani su odigrali odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg su golovima Mamića i Novinića vodili sa 2:0. Malo uznemirenosti u domaće redove unio je Živčić koji je u 62. minuti smanjio na 2:1, no u 71. minuti pitanje pobjednika riješio je Turkalj pogotkom za konačnih 3:1.

U sljedećem kolu karlovački nogometaši gostuju kod Croatije.