LAKO DO BODOVA

Hrvatske nogometašice na "Čavleku" svladale Kosovo sa 2:0 i preuzele vrh kvalifikacijske grupe za EURO

Hrvatske nogometašice na

Nogometašice Hrvatske ugostile su sinoć na karlovačkom Stadionu Branka Čavlovića - Čavleka ekipu Kosova i zabilježile drugu pobjedu protiv istog suparnika u samo nekoliko dana.

Hrvatice su, naime, u petak u Podujevu slavile sa 1:0 pogotkom Rudelić, koja je i u Karlovcu vrlo brzo dovela "vatrene" u vodstvo pogotkom u 15. minuti. Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 73. minute kada je pitanje pobjednica potvrdila Marković, a 2:0 je bio i konačan rezultat susreta.

U drugoj utakmici naše skupine Ukrajina i Wales odigrali su 2:2 pa je Hrvatska sa 9 bodova preuzela i čelo ljestvice, a najvjerojatnije odlučujuću utakmicu igrat će 12. srpnja kada dočekuje Wales koji ima bod manje. Taj će se susret gotovo sigurno također igrati u Karlovcu.