SPORT

Atletika: Tri srebra i bronca AK Karlovcu prvog dana prvenstva Hrvatske za mlađe seniore i seniorke

Atletika: Tri srebra i bronca AK Karlovcu prvog dana prvenstva
Hrvatske za mlađe seniore i seniorke

Dok na Čavlekovom stadionu traju radovi na uređenju i obnovi atletske staze i pratećih atletskih objekata, u Rijeci su mladi karlovački atletičari i atletičarke prvog dana prvenstva Hrvatske za mlađe seniore i seniorke još jednom pokazali da su to odavno zaslužili.

Mala, ali uspješna karlovačka ekspedicija, prvog je dana prvenstva Hrvatske za mlađe seniore i seniorke osvojila četiri odličja - tri srebra i jednu broncu.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Sva srebrna odličja prvog dana natjecanja stigla su u utrkama s preponama/zaprekama. Najmlađa, Lea Novković, osvojila je srebro na 100 metara s preponama, Hrvoje Neralić mlađeseniorski je viceprvak Hrvatske u muškom ekvivalentu - 110 metara s preponama, dok je Helena Valentić osvojila srebrno odličje u utrci na 300 metara sa zaprekama.

Komplet karlovačkih odličja prvog dana natjecanja upotpunio je Ivan Katić broncom na 1.500 metara.

Prvog dana natjecanja nastupio je i Tin Dolšak, koji je osvojio solidno šesto mjesto u utrci na 400 metara.