Košarkaši Šanca poraženi u Pazinu sa 83:76, u sljedećem kolu Druge lige Zapad dočekuju riječki FSV

Košarkaši Šanca poraženi u Pazinu sa 83:76, u sljedećem kolu Druge
lige Zapad dočekuju riječki FSV

Košarkaši Šanca u 15. kolu Druge lige Zapad gostovali su u Pazinu, opet oslabljeni što više i nije novost, i ubilježili su poraz rezultatom 83:76. Nisu Karlovčani bili daleko od eventualnog uspjeha, ali u samoj završnici domaći košarkaši su bili sigurniji i mirniji, iz karlovačkog tabora kažu da su im vjetar u leđa malo dali i suci i upisan je još jedan gostujući poraz.

Prve tri četvrtine bile su izuzetno izjednačene - nakon prve bilo je 18:18, na polovici susreta 47:45 za Šanac, a nakon tri četvrtine 66:65 za Pazin. Na kraju ipak pobjeda domaćih, s kojom Šanac nakon 15 kola ima omjer pobjeda i poraza 7-8, a u sljedećem kolu na svom parketu dočekuje riječki FSV.

U Pazinu su igrali: Jurčić, Penić 20, Lovrinić 2, Jakara, Turković 24, Stipić 8, Karlica, Vladić 14, Katić 8 i Ćosić.