BOD U GOSTIMA

Nogometaši Karlovca 1919 remizirali na gostovanju kod drugoplasiranog Trnja - Bagarić strijelac u rezultatu 1:1

Nogometaši Karlovca 1919 odigrali su vrlo dobru utakmicu na gostovanju kod drugoplasiranog Trnja. Završilo je neriješeno 1:1, no "plavo-bijeli" su bili bliže pobjedi, iako su na samom kraju mogli ostati i bez ijednog boda.

U dobroj utakmici Karlovčani su poveli u 13. minuti pogotkom Bagarića, no i nakon toga su imali dosta prigoda, istovremeno odlično čuvajući svoja vrata. Pokleknuli su tek u 87. minuti, a tada se malo u karlovačke redove uvukla i panika, Trnjani su napadali, no Bermanec je u posljednjim sekundama spasio bod za Karlovac 1919.

U sljedećem kolu karlovački nogometaši dočekuju ekipu Vrapča.