Nogometaši Karlovca 1919 u 13. kolu doživjeli prvi ovosezonski poraz, no i dalje su u ležernoj situaciji

Nogometaši Karlovca 1919 u 13. kolu doživjeli prvi ovosezonski
poraz, no i dalje su u ležernoj situaciji

Nakon 12 kola bez poraza (uz 11 pobjeda i tek jedan remi) nogometaši Karlovca 1919 u 13. kolu 4. HNL Središte doživjeli su prvi poraz na gostovanju kod Tondacha. Malo je nedostajalo da i danas ostanu neporaženi, jer su poveli u 50. minuti pogotkom Marinića, no domaći su prvo izjednačili u 61. minuti, a kada je većina gledatelja očekivala da će susret završiti bez pobjednika, Tondach je u posljednjoj minuti ipak došao do pobjedonosnog pogotka za konačnih 2:1.

Unatoč prvom porazu, Karlovčani i dalje mogu biti prilično opušteni kada je u pitanju stanje na ljestvici. Drugoplasirana Trešnjevka remizirala je danas s Lukavcem pa je prednost i dalje komfornih pet bodova dva kola prije kraja jesenskog dijela, a još važnije - trećeplasirana Moslavina zaostaje velikih 9 bodova.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 dočekuje sisačku Segestu.