NOVI BODOVI

Karlovački košarkaši pobjedom protiv riječkog FSV-a 88:78 došli do diobe druge pozicije na drugoligaškoj ljestvici

Košarkaši Šanca svladali su večeras u ŠSD Mladost u susretu 11. kola Druge lige Zapad momčad FSV iz Rijeke sa 88:78 i tako došli do diobe druge pozicije na prvenstvenoj drugoligaškoj ljestvici - naime, po sedam pobjeda sada imaju Šanac, FSV, Kraljevica i Kastav, a pobjedom u svom sutrašnjem ogledu mogao bi im se priključiti i Pazin.

U čvrstoj i borbenoj utakmici, Riječanima je pripala prva četvrtina (23:28), domaći su do odmora smanjili na 41:44, a u nastavku bili bolji i sigurniji i zasluženo osvojili vrijedne bodove na krilima raspoloženog Turkovića koji je postigao 27 poena.

U sljedećem kolu košarkaše Šanca očekuje gostovanje kod vodeće Crikvenice, ujedno i možda posljednja prilika da se barem malo zakomplicira prvenstvo, jer Crikveničani su trenutačno uvjerljivo prvi.