NOVA BRONCA

Atletika: Paula Bajt brončana na kadetskom prvenstvu države, seniori vrlo dobri na međunarodnom mitingu

Paula Bajt iz AK Karlovac osvojila je brončano odličje na kadetskom prvenstvu Hrvatsk u dvoranskoj atletici. Ona je u utrci na 60 metara s vremenom 8.18 slavila u pretposljednjoj, nominalno drugoj skupini po jačini, ali u najjačoj skupini od nje su bile brže samo dvije djevojke te je tako došla do vrijedne bronce.

Nadomak odličja bila je i Ana Mikšić, koja je na 600 metara zauzela četvrto mjesto. Od natjecatelja i natjecateljica KA Tima najbolji plasman ostvarila je Lucija Marinković, koja je bila šesta na 200 metara.

Održan je i mali međunarodni seniorski miting, na kojem su atletičari i atletičarke AK Karlovca također postigli nekoliko dobrih rezultata - Lea Novković osvojila je drugo mjesto na 200 metara te treće na 55 metara s preponama, Bruno Belčić bio je drugi na 1000 metara (najbolji od hrvatskih predstavnika), a Andrej Belčić treći na 600 metara.

Sutra je na rasporedu državno prvenstvo za mlađe kadete i kadetkinje.