PEHAR U RUKAMA

Nogometaši Karlovca 1919 proslavili naslov prvaka pobjedom nad Ravnicama 2:0 - no, tek sada slijedi ono najvažnije!

U utakmici posljednjeg 34. kola 3. NL Centar, nogometaši Karlovca 1919 svladali su večeras Ravnice sa 2:0 i tako još jednom pobjedom proslavili naslov prvaka, a ujedno i dostignuli dosada rekordnu sezonu sa 87 osvojenih bodova. Nakon utakmice uslijedila je i mala proslava s pobjedničkim peharom - mala, jer tek sada slijedi ono najvažnije, kvalifikacije za 2. NL neuspjeh u kojima bi u potpunosti bacio u vodu sve ono što se gradilo tijekom cijele sezone.

I susret protiv Ravnica protekao je donekle u grču, važno je bilo i ne ozlijediti se, a to je išlo na ruku simpatičnim gostima koji se grčevito bore za ostanak i bod u Karlovcu bi im ga vjerojatno i donio. Nažalost po njih, izdržali su tek sedamdesetak minuta, točnije u 71. minuti Kurečki je prekrasnim pogotkom doveo Karlovčane u vodstvo, a pobjedu je desetak minuta kasnije potvrdio Stepinac.

Sada se s nestrpljenjem očekuje ždrijeb parova kvalifikacija i dvije ključne utakmice sezone, 10. i 17. lipnja.