VEČERA ZA 5 NA SELU
Svi osim Jure pohvalili druženje kod Marija: 'Atmosfera mi se nije sviđala, bolje je bilo kod mene'
Jučer je u 'Večeri za 5 na selu' kuhao glazbenik Marijo, poznatiji pod nadimkom Kralj Fizika, koji je pisao pjesme za brojna poznata lica.
Kandidate je ugostio u Karlovcu, a pripremio im je predjelo naziva Seosko blago, glavno jelo Kraljevski obrok i desert Slatki snovi. Hladna plata svidjela se svima osim Juri, za lungić su komentirali da je malo suh dok je desert je svima bio osvježavajući. Marijo je za svoja jela dobio 34 boda i nije uspio prestići trenutačno vodećeg Juru.
Domaćin je dobre volje dočekao goste, a nakon zdravice počeli su s predjelom - suhomesnatim narescima, sirom i vrhnjem te domaćim kruhom.
Sadržaj se nastavlja...
Upravo se čita
-
Za isplatu osigurano je 784.337,33 eura u državnom proračunu
-
Vozač je isključen iz prometa i do prestanka djelovanja opojnog sredstva smješten u posebne prostorije policije te će biti sankcioniran sukladno odredbama Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
-
Ogulinski tjedan 'Večere za 5 na selu' je iza nas, a pobjednik Zlatko Stošić rekao je kako će dio nagrade potrošiti kako bi ponovno ugostio svoje protukandidate
Marina je rekla kako je sve bilo 'pravo domaće' dok je Jure komentiralo kako mu je sve to bilopreviše jednostavno. Kristijan je pohvalio sir, a Robert kobasicu. „Bilo je to pravo seosko jelo i bilo je odlično“, zaključio je Kristijan.
Za glavno jelo domaćin je poslužio lungić punjen sirom i pancetom uz krumpir punjen čvarcima i zelenu salatu. „Okus je bio fin, možda je bilo mrvicu suho“, rekao je Kristijan dok je Robertu krumpir bio pretvrd. „Lungić mi je bio suh, a ni sir nisam našao u njemu dok mi je salata bila strašno kisela, katastrofa, nisam mogao jesti“, komentirao je Jure.
Voćni kup domaćin je poslužio za kraj večere, a Jure je rekao da je i to previše jednostavno. „Mislim da je čovjek odabrao ono za što je siguran i to cijenim“, rekao je Kristijan i dodao da mu je bio baš osvježavajući. Marini je desert također odgovarao.
Nakon poklona domaćin
je iznio tortu, a potom je zasvirao i svi su zapjevali
s njim. Marina i Robert domaćinu su dali po desetku zato što je
napravio pravu feštu, Kristijan je dao ocjenu manje jer mu je
lungić bio suh, a Jure je bio prilično kritičan, dao je ocjenu
pet i rekao: „Atmosfera mi se nije sviđala, bolje je bilo kod
mene, meso je bilo suho, a predjelo i desert bili su
prejednostavni.“
Izdvojeno
-
Tražimo visokomotivirane osobe za radno mjesto računovođa/knjigovođa u novootvorenom uredu u Karlovcu.
-
Mene zanima njihovo mišljenje, a kao predsjednica GO SDP-a Karlovca mislim da trebamo biti okrenuti budućnosti da je to najbolje i najkvalitetnije za naš grad, kazala je još Malović.
-
Procijenjena vrijednost nabave bila je 1.851.214,86 eura bez poreza na dodanu vrijednost
-
16.04. zajedno, nastavljamo razvijati naš Karlovac, naše mjesne odbore i naše gradski četvrti, poručili su iz GO HDZ grada Karlovca
Reci što misliš!